TARLIFT - Windy , Platformy , Części Zamienne

NOWOCZESNE WINDY

Projektujemy i wykonujemy windy dopasowane do każdego wnętrza.

Nowoczesne rozwiązania do każdego budynku

Indywidualne projekty wykończenia

CIBES - Autoryzowany Dealer

Windy domowe , platformy śrubowe

Tarlift s.c. z siedzibą w Tarnowie zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie konserwacji, montażu, modernizacji, remontów i serwisu wind osobowych oraz towarowych, podnośników, schodów ruchomych, czy też urządzeń dla osób niepełnosprawnych. Działamy głównie w okolicach Krakowa i w województwie małopolskim, lecz możecie Państwo liczyć na naszą pomoc także w innych rejonach naszego kraju.

Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami producentów wind i podzespołów: Cibes, Vimec, Wittur, ASB, Garaventa, Monitor Polska, Kleemann, BKG, Movilift, Faboc. Dzięki temu możemy Państwu zawsze zaoferować najlepszej jakości sprzęt oraz służyć fachową pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia.

Prowadzimy również serwis dźwigów osobowych oraz innego rodzaju wind.

Możecie Państwo liczyć na naszą szybką pomoc o każdej porze dnia, a także, w miarę możliwości, najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą stroną internetową. Obejrzycie Państwo tutaj m.in. nasze dotychczasowe realizacje, a także skorzystacie z wygodnego formularza wyceny, na który będziemy mogli odesłać gotowy, przewidywany koszt usługi.

Jeśli poszukujecie więc Państwo firmy, która wykona dla Was solidną windę osobową, towarową dźwig MRL, platformę schodową, śrubową bądź platformę Cibes, czy też dźwig platformowy, to firma Tarlift jest tym, kogo potrzebujecie. A może potrzebna jest pomoc serwisu dźwigów osobowych? W takim wypadku również jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy.

NASZE REALIZACJEZobacz wszystkie

AKTUALNOŚCIZobacz wszystkie

Konferencja UDT

Biuro Nieczynne 20-22 marca 2024 r.

V Międzynarodowe Targi Dźwigów Euro-Lift

V Międzynarodowe Targi Dźwigów zapraszają od 2 do 4 października 2018

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć Państwu rodzinnych spotkań przy stole, wszelkiej pomyślności, radości w życiu prywatnym i zawodowym .

ZAUFAŁO NAM PONAD 500 FIRMSprawdź nasze referencje